Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgaz dönüşümleri, ocak dönüşüm, proje çizimi, bakım ve onarım işlerinde uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz tesisatınız ile ilgili bina girişinden başlayarak kullanıldığı en son cihaza (fırın, ocak vb.) kadar tüm kısımlarını projesine uygun olarak monte ediyoruz. Doğalgaz tesisatı, tamiri, dönüşümleri; proje çizimi, bakım ve onarım işlerinde profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Bizden Fiyat Bilgisi Almadan Karar Vermeyin!

İzmirgaz yetkili güvenilir bir firma olarak tecrübeli ve uzman kadromuzla doğalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. İzmir içerisinde doğalgaz tesisatı konusunda ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı, hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı gibi bir çok sorunuza keşif için gelen deneyimli personelimiz cevap verecektir.

Doğalgaz bölgede bulunan yetkili gaz dağıtım firmaları tarafından gaz kullanacak birimlere kadar taşınır. Bu birimler binalar, müstakil evler, toplu konutlar ve fabrikalar gibi çok geniş skalaya sahip yerler olabilir.

Talep edilen kullanım miktarına göre (m3/h) servis kutusu veya gaz istasyonu gaz dağıtım firmalarınca bırakılmaktadır. Servis kutusundan yakıcı cihazlara kadar doğalgazın taşınması için gerekli tesisat gaz dağıtım firmalarınca yetkilendirilmiş firmalar tarafından yapılmaktadır ve yaptırılmalıdır. Yetkili firmaların uyması gereken kurallar TSE 7363 isimli şartnamede mevcuttur.

Uzman Ekibimizden Doğalgaz Tesisatı İçin Hemen Teklif İsteyin

Uzmanlarımız sizi, ihtiyacınıza uygun olarak en doğru çözüme yönlendirecektir.
WeCreativez WhatsApp Support
Sizi ve konforunuzu önemsiyoruz. Batıgaz uzman servis hizmeti ile iletişime geçmek çok kolay :)
👋 Hemen Fiyat Teklifi Alın.